Deimantinė mikrodermabrazija

Deimantinė dermabrazija

 Deimantinė mikrodermabrazija

Mikrodermabrazija – jauninamoji, gražinamoji, koreguojanti procedūra. Procedūros metu yra pašalinamos mirusios, suragėjusios ląstelės, o tai įtakoja gerą deguonies ir kosmetinių produktų įsisavinimą į gilesnius odos sluoksnius. Dermabrazijos proceso eigoje stimuliuojama kolageno ir elastino gamyba, kurie yra kritiškai svarbūs norint išlaikyti jaunatvišką odą, pristabdyti jos senėjimą. Deimantinė mikrodermabrazija yra greita ir  beskausmė procedūra. Jos dėka galima maksimaliai pagerinti net pačias sudėtingiausias odos būkles arba atjauninti ir palaikyti odos sveikatą, bei suteikti odai sveiką „deimantinės odos“ spindesį.

Deimantinė dermabrazija taikoma po konsultacijos su specialistu, atsižvelgiant į kliento poreikius, pageidavimus. Procedūrai apibrėžto amžiaus ribojimo nėra: taikoma tiek suaugusiems, tiek paaugliams, tiek vyrams, tiek moterims. Rezultatai pastebimi iš karto: oda atrodo atsigavusi, lygi.

 Deimantinė mikrodermabrazija taikoma esant tokioms odos būklėms:

- Odos pigmentacija, senatvinės dėmės;

- Randeliai po bėrimų;

- Pirmieji odos senėjimo požymiai;

- Krūtinės, dekoltė jauninimui;

- Odos nugairinimai saulėje;

- Smulkios raukšlelės apie lūpas ir akis;

- Kaklo stangrumui bei jauninimui;

- Strijos;

- Rankų odos gaivumui;

- Riebi oda;

- Inkštirai, komedonai;

-  Odos porų mažinimas;

Deimantinė dermabrazija

Dermabrazijos procedūrą galima atlikti atskirai vieną arba  puikiai derinti su kitais estetinės inovacijos metodais (masažu, mezoterapija, sonoforeze – įvairių serumų ir koncentratų įterpimas į giliuosius odos sluoksnius ultragarso pagalba; kaukės). Deimantinės dermabrazijos procedūros atliekamos kas  1 – 2  savaites. Kursas -  nuo 4 iki 8 procedūrų,  priklausomai nuo paciento odos būklės ir poreikio.  Procedūros kurso palaikymas – 1 procedūra per mėnesį. Dermabrazijos procedūra paprastai trunka iki 60min, ilgesnis laikotarpis (apie 90min)gali trukti atliekant taikant kombinuotą procedūros programą.

Deimantinės dermabrazijos procedūrai naudojamos deimantinės galvutės su vienkartiniu filtru, į kurį nusėda sutraukiamos atsluoksniuotos negyvos ląstelės. Pačios aparato galvutės po kiekvienos procedūros sterilizuojamos. Taip užtikrininamas procedūros saugumas bei higiena.

dermabrazija

Procedūros metu, skirtingai nei taikant kristalinę dermabraziją, odos relijefas šlifuojamas tolygiau, nepažeidžiant jautresnių veido ar kūno vietų.  Be to  išnyksta rizika įkvėpti mikro kristalų, kurie galėtu pakenkti kvėpavimo sistemai, o tai galėtų nutikti taikant kristalinę dermabraziją.

Naudojant skrirtingus 9 tipų antgalius (galvutes), specialistas puikiai gali pritaikyti bei atlikti mikrošlifavimo procedūrą, tenkinančią kiekvienos odos (zonos) poreikius. Jautriausios poakių zonos odą ar šlifuojant atrofinius randelius.