DUK

Q?

Kam reikalinga mezoterapija, jeigu galima tiesiog patepti odą preparatu kremo ar tepalo pavidale?

A.

Tepant kosmetinius ar vaistinius preparatus ant odos retai sukuriama veikliosios medžiagos veiksminga koncentracija probleminėje vietoje, nes pagrindinė odos funkcija yra sudaryti barjerą, tai yra oda priešinasi bet kokių kitų medžiagų iš aplinkos prasiskverbimui į pakankamą gylį.

Q?

Kas įeina į mezoterapinių kokteilių sudėtį?

A.

Tarp preparatų – vitaminų kompleksai, riebalus skaidantys, kraujagysles plečiantys ir kiti preparatai, iki paruoštų kokteilių kovai su įvairiomis problemomis. Kokteilių sudėtį visuomet parenka gydytojas, atsižvelgdamas į individualias organizmo savybes.

Q?

Kam reikalinga mezoterapija, jeigu tas pats vaistas yra ir tablečių forma?

A.

Per os  gydymas suteikia tik santykinai tolygų preparatų pasiskirstymą organizmo audiniuose ir ne visada įmanoma sukurti efektyvią preparatų koncentraciją būtent toje vietoje, kur reikia.

Q?

Kaip ilgai tęsiasi poveikis po mezoterapijos kurso?

A.

Pasiektas rezultatas visada remiasi sveikatos pagerėjimu, nes mezoterapija atkuria fiziologinius procesus probleminėse srityse, o tai nedingsta iš karto. Dažniausiai antras kursas turėtų būti atliekamas po 6 mėnesių.

Q?

Kuo gi skiriasi biorevitalizacija nuo mezoterapijos?

A.

Biorevitalizacijos procedūra panaši į mezoterapiją, kadangi tai yra injekcinis kosmetologinis metodas, bet skirtumas yra tas, jog skiriasi preparatai! Jeigu atliekant mezoterapiją į probleminę vietą yra leidžiami individualiai parinkti mezokoktelia, tai biorevitalizacijos metu – tik hialurono rūgštis.

Q?

Ar „beinjekcinės mezoterapijos“ gali atstoti klasikinę mezoterapiją?

A.

Siekiant pagerinti vaistinių preparatų prasiskverbimą per odą, kosmetologijoje naudojami „specialūs aparatai“, „magnetinės bangos“, lazerio spinduliuotė, deguonis, klasikiniai fizioterapijos metodai – elektroforezė ir fonoforezė, leidžiančios prasiskverbti vaistams per odos barjerą. Tačiau ne visi vaistai gali būti suleidžiami panaudojant šiuos metodus ir netgi jeigu gali, kiekis patekusių į reikiamą gylį medžiagų negali konkuruoti su mezoterapijos injekcijomis. Tokiu būdu „beinjekcinė mezoterapija“ yra rinkodaros spekuliacijos madingais terminais ir suprantamais norais „padaryti tą patį, tik be injekcijų“. Tai nereiškia, jog elektroforezė arba fonoferezė – neefektyvios, tai reiškia, kad vadinti, pavyzdžiui, elektroforezę „beinjekcine jonine mezoterapija“ – nekorektiška.

Mezoterapijos metodas apima ne tik farmakologinį leidžiamų vaistinių preparatų poveikį, bet taip pat ir mechaninį poveikį adata, todėl „beinjekcinė mezoterapija“ skamba taip pat keistai, kaip „beadatinė injekcija”

Q?

Ar ne atsiranda raumenų atrofija kaip nuolatinių botulino injekcijų rezultatas?

A.

Tai klausimas – čempionas. Jis užduodamas dažniausiai. Čia svarbu paminėti, kad po injekcijų raumenų kraujotaka nesutrinka. Pasaulio klinikinė patirtis rodo, kad netgi santykinai didelių toksino dozių suleidimas per ilgą laiką nesukelia neurologiniams pacientams raumenų atrofijos.

Q?

Ar ne atsiranda pripratimas prie “botokso” per tam tikrą laiko tarpą?

A.

Preparato poveikio nebuvimas per pakartotines procedūras gali būti dėl antikūnių susidarymo, kurie neutralizuoja toksiną. Taip gali būti paaiškinamas ir pradinio poveikio nebuvimas. Remiantis pasauline praktika, individualus nejautrumas preparatui pastebimas mažiau nei 1-2,3 proc. atvejų

 

Q?

Kiek botulino toksino injekcijų gali būti atliekama per gyvenimą?

A.

Botoksas yra naudojamas jau 20 metų. Ir viso pasaulio praktikoje yra daugybė pacientų, kuriems reguliariai leidžiamos injekcijos jau 5 ar net 10 metų. Reikia prisiminti, kad su amžiumi kiekvieno žmogaus raumenys praranda tonusą, tampa silpnesni, todėl efektyvi vaisto dozė yra palaipsniui mažinama.

Q?

Kada vertėtų pradėti GLYKOPEEL® odos šveitimmo procedūras?

A.

GLYKOPEEL® pilingas tinka visiems (vyrams ir moterims), kurie nori turėti jaunai atrodančią bei švytinčią odą. Procedūros ypatingai rekomenduojamos: raukšlių ir odos nelygumų koregavimui, pigmentinių dėmių šviesinimui atlikti, mikrocistinės aknės atveju, taip pat kai oda yra papilkėjusi, trūksta elastingumo.

glykopeel

Q?

Po kelių GLYKOPEEL® procedūrų pastebimas pagerėjimas?

A.

Teigiami rezultatai matomi iš karto po pirmos GLYKOPEEL® procedūros: pašviesėja veido oda, sumažėja nelygumai. Po 3-5 procedūrų sumažėja raukšlės, pigmentinės dėmės, sutraukiamos poros. Jūsų oda taps pastebimai jaunesnė.

Filorga-Glykopeel-20

Q?

Ar šios procedūros saugios?

A.

GLYKOPEEL® yra kontroliuojamas paviršinis odos šveitimas be jokios rizikos. Glikolio rūgšties neutralizavimas leidžia sustabdyti jos veikimą ir kontroliuoti įsiskverbimo gylį.

Q?

Ar šios procedūros skausmingos?

A.

GLYKOPEEL® šveitimo procedūra yra beveik beskausmė, tačiau, užtepus glikolio rūgštį, gali būti jaučiamas silpnas odos dirginimas.

Q?

Kada AŠ galėsiu tęsti savo kasdienę veiklą?

A.

GLYKOPEEL® šveitimo procedūros nereikalauja jokio poprocedūrinio laikotarpio, kuris galėtų atitraukti Jus nuo kasdienio gyvenimo, tačiau oda gali nežymiai parausti. Nepaisant to, paruošimo ir atstatymo etapų kombinavimas užtikrina švelnų poveikį bei greitą rezultatą. Prie savo įprastinių darbų Jūs galėsite grįžti iš karto po procedūros.

Q?

Ar galiu GLYKOPEEL® procedūrą derinti su kokia nors kita estetinės medicinos procedūrą?

A.

Dėl tobulo GLYKOPEEL® biologinio suderinamumo, procedūra gali būti atliekama tiek atskirai, t.y. nenaudojant jokių kitų papildomų preparatų, tiek ir derinant su kitomis estetinės medicinos procedūromis: mezoterapija, užpildais, botulino toksino injekcijomis bei procedūromis lazeriu. Šios kombinuotos procedūros sustiprina skirtingų technikų poveikį ir taip pat užtikrina ilgalaikį bei pastebimą rezultatą.

Q?

Internete neretai galima rasti žmones, kas domisi tokia procedūra kaip – “lūpų botoksas” .

A.

 Dėmesio! Preparatų poveikis, kurių pagrindas yra A tipo botulino toksinas (Disport, Botoksas ( Vistabel) ), nukreiptas į veido raumenų ir veido raukšlių korekciją. Suleidžiant botokso į lūpas galima pataisyti smulkias raukšles aplink lūpas. Botulino injekcijų į lūpas pagalba galima  pakelti kabančius burnos kampučius, bet nekeičiant formos ir nedidinant lūpų apimties. Burnos kontūrų ir formos korekcija atliekama suleidžiant hialurono rūgšties preparatus.