Lūpų formos korekcija, lūpų putlinimas

„Graži mergina turi turėti du dalykus – tai akys ir lūpos, nes akimis ji gali įsimylėti, o lūpomis įrodyti, kad myli.“                        

Merlin Monro

  Lūpų formos korekcija, lūpų putlinimas  – tai formos, kontūro, putlumo  korekcija, taip pat lūpų kampučių pakėlimas. Metams begant lūpos glemba, atsiranda statmenos (senatvinės) raukšlelės virš lūpos. Tokie išoriniai veiksniai, kaip stresas, netinkama mityba, žalingi įpročiai, ultravioletiniai spinduliai, įvairios sveikatos problemos, dažnai pagreitina odos senėjimą.

Nors lūpų formą ir apimtį apsprendžia gamta, galima pakankamai lengvai jas pakoreguoti hialurono rūgšties fileriais:

-paputlinti ir priduoti daugiau jausmingumo ir sultingumo, pasiekti jaunos odos stangrumą

-pagerinti formą ir pataisyti asimetriją

-sukurti kontūrą

 Kokie preparatai naudojami korekcijai

 Naudojami hialurono rūgšties preparatai. Tai medicininiai sertifikuoti preparatai. Mūsų šalyje yra įvairių preparatų, bet daugiausiai populiarumo sulaukė Allergan firmos preparatai Juviderm.

Hialurono rūgštis yra žmogaus odos naturalus komponentas ir atlieka didelį vaidmenį palaikant vandens balansą.

 Ar bus lūpos “natūralios” po injekcijos? Kaip vyksta procedūra?

 Taip, lūpos atrodys natūraliai, tai apsprendžia gydytojo patirtis ir meniškumas.

Pati procedūra pakankamai nesudėtinga, bet reikalaujanti žinoti anatominius lūpų ypatumus.

Dažniausiai gydytojas atlieka nuskausminimą – kremu arba injekcija, kaip pas odantologus į dantenas. Visi fileriai yra steriliai supakuoti švirkštuose. Plona adata preparatas sušvirkščiamas į lūpas ir rezultatas matomas iš karto. Bet pastebėti galutinį efektą galėsite tik kai sumažės patinimas, dažniausiai po 1-2 dienų iki 1 sav. Kadangi tai injekcijos į pakankamai vaskuliarizuotą (gausią kraujagyslių) sritį, kartais gali susidaryti hematomos ( mėlynės)  . Praeina po kelių dienų.

 Kaip ilgai išlieka rezultatas?

 Rezultatas išlieka pakankamai ilgą laiką — nuo 6 iki 1 metu. Tai priklauso nuo sušvirkšto preparato, jūsų gyvenimo būdo. Vėliau procedūra kartojama.

Pakankamai dažnai reikalinga papildoma lūpų korekcija praėjus 2-4 savaitėms po pirmos procedūros. Tai susiję su įgimta asimetrija, kurią po vienos procedūros ištaisyti pakankamai sunku. Dažnai po vieno seanso neįmanoma pasiekti norimos apimties.

 Lūpų formos korekciją galima derinti su kitomis hialurono rūgšties, botulino toksino injekcijomis, cheminiu odos šveitimu (pilingais) ir kitomis kosmetinėmis procedūromis.

lūpų formos korekcija, putlinimas lūpų formos korekcija, putlinimas lūpų formos korekcija, putlinimas

 Svarbu žinoti:

  • likus parai iki procedūros nevartoti alkoholio, aspirino ir kitokių nesteroidinių priešuždegiminių medikamentų. Taip sumažinsite mėlynių ir kraujosruvų atsiradimo tikimybę.
  • Kol nepraėjo pradinis patinimas ir paraudimas, vietas, kurioms buvo atlikta procedūra, būtina saugoti nuo intensyvaus karščio (pvz., soliariumo arba saulės vonių) ar stipraus šalčio, neiti į baseiną. Reikėtų nesilankyti saunoje, pirtyje, mažiausiai 2 savaites nesideginti saulėje ar soliariume.
  • Koreguojamąsias procedūras gali reikėti atlikti po 2-4 savaičių nuo pirmosios procedūros su stabilizuotos hialurono rūgšties produktais, kad korekcijos rezultatas būtų optimalus.
  • Dauguma pacientų raukšlių mažinimo procedūroms sugrįžta praėjus 6-12 mėnesių po pirmosios. Jei procedūra atliekama lūpoms, ja pakartoti paptastai reikia maždaug po 6 -8 mėnesių.