Biorevitalizacija

Kiekviena moteris yra tokio amžiaus, kokio nusipelno.

Koko Šanel

 Procedūros pavadinimas „biorevitalizacija“ – pažodžiui reiškia „Grįžimas į natūralų gyvenimo būdą“.

Biorevitalizacija – viena iš nedaugelio kosmetologinių procedūrų, kurią galima atlikti bet kuriuo metų laiku ir ,ypač, vasarą. Biorevitalizacija dažnai vadinama labiausiai fiziologiškai natūralia, pateisinama ir efektyviausia saulėtuoju laiku.

Naudojant biorevitalizacijos metodą stimuliuojami regeneraciniai odos procesai, vyksta jos gilus drėkinimas, atstatomas tonusas ir elastingumas, aktyvuojama mikrocirkuliacija. Biorevitalizacija šiandien yra labai paklausi, efektyvi ir universali ne chirurginė procedūra, siekiant kovoti su senėjimu ir įvairiais odos defektais. Be to jos pagalba galima pagerinti veido spalvą, pašalinti raukšles ir pigmentines dėmes, o taip pat kuperozę (kraujagyslių išsiplėtimą).

Procedūros privalumas yra tame, jog naudojami natūralūs hialurono rūgšties komponentai, kurie pagal savo struktūrą yra identiški hialurono rūgščiai odoje, kas nulemia gerą toleravimą. Hialurono rūgšties injekcijos patekdamos į odą skatina savosios hialurono rūgšties gamybą, kas savo ruožtu, aktyvina regeneracinius ir normalizuoja natūralius procesus ląstelėse.

Hialurono rūgštis turi ypatybę vos viena savo molekule pritraukti tūkstantį vandens molekulių!!! Taip pat hialurono rūgštis suteikia giluminį odos sudrėkinimą be tinimo pavojaus. Be to biorevitalizacija hialurono rūgštimi stimuliuoja kolageno ir elastino gamybą, skatinančius odos lygumo, elastingumo ir švelnumo atkūrimą. Šis metodas kosmetologijoje yra plačiai naudojamas tiek paviršinių, tiek ir giluminių raukšlių išlyginimui ir odos spalvos šviesinimui.

Naudojimosi indikacijos:

- pasirengimas ir (arba) odos atkūrimas: pilingas (šveitimas), lazerinis šlifavimas, dermabrazija, plastinė operacija;

- sausa, nublukusi oda;

- fotosenėjimas, stresas, rūkymas;

- dehidratuota oda įvairios etiologijos;

- sumažėjęs odos turgoras  ir elastingumas.

Odoje po procedūros lieka papulės. Odoje jos išlieka nuo 1 paros iki 4-5 parų. Tai priklauso nuo  preparato, leidimo technikos, pirminės odos būklės.

Odoje po biorevitalizacijos procedūros lieka papulės. Laikosi jos odoje nuo 1 paros iki 4-5parų. Tai priklauso nuo naudojamo preparato, leidimo technikos, pirminės odos būklės.

                                                                

Comments are closed.