Mezoterapija plaukams

mezoterapija plaukams

Nebūtina būti jaunai ir gražiai, kad puikiai atrodytum!

Koko Šanel

 MEZOTERAPIJA PLAUKAMS – naujausia paslauga, kuri labai išpopuliarėjo sausų bei slenkančių plaukų gydyme. Plaukų mezoterapija padarys patrauklia bet kurią moterį, dėka atliekamų mikro įšvirkštimų, plaukai tarps gražūs ir sveiki.

Mezoterapijai naudojamus kokteilius sudaro tiek susintetinti laboratorijoje, tiek ir naturalūs komponentai – vitaminai, kraujagysles plečiantys preparatai ir pan. Mezoterapijos kokteilio pasirinkimas priklauso nuo problemos, kurią sprendžia plaukų mezoterapija.

Jos pagalba vaistiniai preparatai patenka tiesiai į plauko fulikulą. Plaukų mezoterapijos kokteilių sudėtis apima įvairias medžiagas, maitinančias plauko folikulą, pagerinančias kraujo ir deguonies tiekimą. Mezoterapija plaukams išsiskiria ilgalaikiu poveikiu ir dažnai padeda išspręsti tokias sunkias problemas kaip nuplikimas (alopecija), taip pat pristabdo žilų plaukų atsiradimą. Pradeda aktyviai augti nauji plaukai, taip pat plaukų mezoterapijos dėka  pailgėja jau užaugusių plaukų gyvavimas.

Apibendrinant galima teigti, kad:

- plaukų mezoterapija efektyviai stimuliuoja jų augimą;

- plaukų mezoterapija yra pati veiksmingiausia gydant nuplikimą;

- plaukų mezoterapija išsiskiria ilgalaikiu efektu, pristabdo žilų plaukų atsiradimą.

„Efekto“ laikas ir plaukų mezoterapijos procedūros periodiškumas.

Norint gauti geriausius rezultatus reikia atlikti apie 5-7 procedūras intensyvaus gydymo ir 1 palaikomąjį procedūrą per menesį. Baigus visą gydymo kursą „efektas“ bus jaučiamas nuo 5 iki 10 mėnesių. Praėjus šiam terminui galima pakartoti plaukų mezoterapijos procedūras.

Tolesnės plaukų priežiūros rekomendacijos.

Specialių rekomendacijų tolimesnei plaukų priežiūrai nėra. Stenkitės dvi dienas neplauti galvos, vieną parą neplaukioti baseine ir nesimaudyti vonioje.